Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
1st Grade SF 20 Mar 21 University
drew Northern Districts
University 1 
2nd Grade GF 27 Mar 21 Keira
76  
def by Northern Districts
7/77  R Cattle 3/10 L Goodsell 3/18
King George V 
2nd Grade T20 GF 15 Nov 20 Northern Districts
2/183(cc) LR Britt 132* PP Rees 25  
def Port Kembla
9/121(cc) CJ Holdsworth 38  J McDean 3/32 S Bond 2/19 IJ Warburton 2/26
North Dalton 
1st Grade T20 GF 15 Nov 20 Northern Districts
3/136(cc) J McDevitt 45 J Brancato 45  
def by University
2/140 A Page 81* JP Chappell 36  
North Dalton 
3rd Grade T20 4 24 Oct 20 Northern Districts
drew Keira Black
Hollymount -West 
3rd Grade SF 20 Mar 21 University Green
drew Northern Districts
Figtree 2 
4th Grade T20 GF 15 Nov 20 Keira Red
4/126(cc) N Rowston 50 B Parker 31 X Mamo 27*  
def Northern Districts Gold
8/91  N Rowston 2/17
Thomas Dalton -North 
(U17A) Stage 3-Level 4 SF 13 Mar 21
14 Mar 21
City Rats
drew Northern Districts
152 TM Williams 35 N Mallon 28*  B Treanor 3/21 BD Lawler 2/23
Shane Lee Field 
(U17B) Stage 3-Level 3 GF 20 Mar 21 Wollongong
151 T Sherman 42* S Regmi 38  Z Taylor 2/25
def by Northern Districts
8/162(cc) Z Taylor 51*  T Sherman 3/27 S Maher 2/14 E Hurley 2/29
Thomas Dalton -South 
(U15A) Stage 3-Level 2 GF 20 Mar 21 Northern Districts
88 J Smith 34  CJ Newell-Glaser 3/4 ET Eyb 2/4 LC Welsh 2/18
def by Wests Illawarra
9/126(cc) AB Campbell 58*  R Dhami 3/7 F Warburton 3/36 F Kiefer 2/8
Hollymount -West 
(U15B) Stage 3-Level 1 18 6 Mar 21 ND White
127 L Starr 35*  T Alchin 4/9 TJ Duncan 2/22
def Gerringong
8/109(cc)  W Brown 2/4
Thomas Gibson 
(U15B) Stage 3-Level 1 18 6 Mar 21 Dapto
9/112(cc) JJ Liaropoulos 25*  G Bowen 2/6 W Neild 2/12
def by ND Blue
5/119(cc) G Bowen 25*  F Binoy 2/9
Reed -North 
(U13B) Stage 2-Level 1 GF 20 Mar 21 Wollongong
6/129(cc) M Varda 34*  M Murray 2/17
def ND White
7/85(cc)  WM Muller 2/1 T Rawiri 2/17
King George V (synthetic) 
(U13A) Stage 2-Level 2 PF 14 Mar 21 Wests Red
drew ND Blue
6/75  P Fernando 2/9
Roy Johanson -Middle 
(U11) Stage 1 17 6 Mar 21 ND Blue
3/156(cc)  
def Keira White
12/121(cc) S Bradley 31*  A Phillips 3/15 N Gordon 2/7
Clowes 
(U11) Stage 1 17 6 Mar 21 ND Green
10/108(cc)  
tied Port Kembla Black
10/108(cc)  
Darcy Wentworth -East 
(U11) Stage 1 17 6 Mar 21 Dapto Gold
9/85(cc)  O Forte 3/4 I Lavis 2/2 J Bolton  2/4
def by ND White
7/109(cc)  M Brandon 3/1
Reed -Middle 
(U11) Stage 1 17 6 Mar 21 Balgownie
8/130(cc)  E Cook 2/6 A Clothier 2/12
def ND Gold
9/97(cc)  
Bulli -West 
4th Grade SF 21 Mar 21 Corrimal Red
drew Northern Districts Gold
Beaton 
Fraternity Club Women's T-20 League SF 21 Mar 21 Corrimal Cougarettes
drew ND Butcherettes